Řemeslo zdokonalované čtvrtou generací truhlářů a čalouníků

V dílnách mikulovické firmy Tradicional pracuje už čtvrtá generace nábytkářů. Rodinnou tradici výroby kvalitního čalouněného nábytku založil děděček současné majitelky Boženy Piskové, který za první republiky provozoval dílnu na třebíčském náměstí. Vztah k řemeslu a poctivé ruční práci udržela rodina v domácí dílně i v dobách, které soukromému podnikání nepřály. V nových poměrech se rodina k tradičnímu řemeslu vrátila naplno, ač bylo na co navazovat, bylo i mnoho věcí, které se museli v truhlářské a čalounické dílně teprve naučit. Dnes má za sebou firma Tradicional téměr 25 let úspěšného podnikání, během nichž si vydobila renomé značky produkující kvalitní, poctivý nábytek, který je ozdobou těch nejluxusnějších interiérů.

Naše firma je zaměřená na výrobu luxusního čalouněného nábytku s velmi dlouhou životností poskytujícího maximální pohodlí. Našim zákazníkům umožňujeme vstup do výroby, nic neskrýváme a jsme otevření všem nápadům a požadavkům - včetně výroby nábytku atypických tvarů a podobně. Chcete změnit výšku, šířku či tuhost sezení? Rádi vám vyhovíme. Máme bohaté zkušenosti s vybavením hotelů, právnických kanceláří, soukromých bytů... S našimi produkty se můžete setkat v hotelech Tereza, Pupp, Královská vila, Bristol nebo v kasínech, rodinných domech a kancelářích. Naším nábytkem jsme vybavili třeba i krásný zámek Koloděje.

Naši kvalitní práci oceňují nejenom zákazníci v České republice, ale i v Rakousku, Švýcarsku, Rusku, na Slovensku nebo dokonce ve Spojených arabských emirátech nebo v Kazachstánu. Nábytek z dílny firmy Tradicional poskytuje prostor pro vaši osobnost, je ozdobou každého interiéru a vytváří příjemné prostředí pro práci i relaxaci. V našich křeslech i sedacích soupravách najdete maximální pohodlí. Budete-li se cítit skvěle a příjemně, vaše jednání budou úspěšná!

Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost. Používáme jen nejkvalitnější kůži z Itálie nebo látky převážně německé výroby na masivních kostrách k plné spokojenosti zákazníků. Naší filosofií je maximálně pohodlný čalouněný nábytek s velmi dlouhou životností.

Našim klientům nabízíme také širokou nabídku záclon, závěsů, čalounických a dekoračních látek a k našim službám patří i opravy čalounění.